Crossref (США) – міжнародна асоціація видавців наукових публікацій, створена у 2000 році. Ця служба не зберігає повні тексти наукових публікацій, але вона зберігає інформацію про зв’язки публікацій через технологію Digital Object Identifier (Crossref DOI), а також метадані опублікованих наукових матеріалів.
Google Scholarпошукова система за повними текстами публікацій різних форматів і дисциплін. Проєкт Google Академії працює з 2004 року, дозволяє відстежувати цитованість робіт, що формує індекс цитованості («Українська поліцеїстика»: h-індекс – 2)
 

Націона́льна бібліоте́ка Украї́ни і́мені В. І. Верна́дського (НБУВ)  головна всеукраїнська книгозбірня, загальнодержавний комплексний центр, що працює з 1918 року, найбільше за обсягом ресурсів книгосховище України (фонди – 15,8 млн од.). Одна з найбільших національних бібліотек світу. Як особливо цінний об’єкт культури перебуває під охороною держави.
Research Bib (Японія)  міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців, є найбільшою базою даних журналів (420 000 найменувань), які подано у вільному доступі в інтернет-мережі.
Directory of Open Access Scholary Resources (ROAD) – каталог наукових ресурсів відкритого доступу, що є сервісом Міжнародного центру ISSN за підтримки комунікаційно-інформаційного сектору ЮНЕСКО, уведений у роботу з 2013 року (пошук журналу за ISSN).
EuroPub (Великобританія) – це комплексна багатоцільова база даних, що охоплює наукову літературу, з індексованими випусками авторитетних журналів й індексованими статтями журналів з усього світу. Базу створено у 2015 році. На сьогодні включає понад 27 000 журналів та щонайменше 700 000 статей.

 

ICI Journals Master List – це міжнародна індексаційна база наукових журналів, в рамках якої щорічно протягом майже 20 років оцінюються заявлені періодичні видання. Умовою позитивної індексації є позитивний результат багатовимірної параметричної оцінки, що ґрунтується на більш ніж 100 критеріях. База даних ICI Journals Master List використовує авторську методику розвитку журналів – ICI Publishing Stars. З її допомогою можна вимірювати досягнення редколегій наукових журналів у тих функціональних галузях, які впливають на підвищення швидкості розповсюдження журналу та його цитування. Наприклад, стабільність публікації, етичні та редакторські стандарти, ступінь дигіталізації та інтернаціоналізації вчених.